Kód: Oratape MT80

Značka: Orafol

Přenášecí fólie Oratape MT80 š. 0,5 m

Přenášecí fólie Oratape MT80 s podkladovým papírem s možností opakovatelného použití. Průhledné fólie jsou vhodné pro přenášení aplikací náročných na polohování nebo které se skládání z několika barev. Lepidlo přenášecích fólií má určitou počáteční adhezivitu, která se po nanesení na vyřezanou aplikaci zvyšuje úměrně s časem. Doporučujeme vyřezanou...

Kód: Oramask 810

Značka: Orafol

Oracal Oramask 810 šířka 0,63m

Šablonová fólie PVC Oramask 810 s matným povrchem vhodná pro design a nápisy na rovné a nerovné povrchy. Fólie speciálně vyvinuta pro šablonovou aplikaci, speciálně pro kresbu a sprejovou techniku, tj. nápisy na autech, reklamní nápisy apod. Šablonová fólie Oramask 810 se využívá zejména v oblasti ručního šablonování, malování a podobných kreativních...

Značka: POLI-TAPE GROUP

POLI-FLEX PREMIUM 401 White šířka 0.5m

POLI-FLEX PREMIUM 401 bílá je vysoce kvalitní polyuretanová nažehlovací fólie se samolepicím podkladem vhodná k nažehlení na materiály bez impregnace (bavlnu, směs bavlny a polyesteru, polyester apod.). Samolepicí vrstva umožňuje pracovat s drobnými detaily grafiky. Ekologicky nezávadná fólie POLI-FLEX PREMIUM vyhovuje normě Oeko-Tex Standard 100,...

Všechny nejprodávanější produkty
  • Nové
STAHLS Separační nástroj - LED pin
  • STAHLS Separační nástroj - LED pin

STAHLS Separační nástroj - LED pin

STAHLS separační nástroj LED Pin je inovativní a praktický nástroj pro profesionální signmakery a designéry. Jeho schopnost přesné a bezpečné separace termonálepek v kombinaci s integrovaným LED světlem umožňuje přesné a precizní separaci materiálu bez rizika poškození podkladu. S možností volby různých světelných efektů a barev nabízí tvořivou svobodu a umožňuje přizpůsobit světelné prezentace podle konkrétních požadavků projektu. Kompaktní a lehký design zajišťuje pohodlné používání a snadnou manipulaci, což umožňuje profesionálům dosáhnout vynikajících výsledků s minimálním úsilím.

Množstevní slevy

Počet
Jedn. cena
Ušetříte
3 419,00 Kč (s DPH) až 150,00 Kč
469,00 Kč
469,00 Kč
469,00 Kč bez DPH
S DPH
Počet

Popis
  • Kombinovaný design: Unikátní kombinace separačního nástroje a LED pinu pro jednoduché oddělování a zároveň atraktivní osvětlení designů na textilních materiálech.
  • Přesné separace: Ostrý separační hrot umožňuje přesné a jemné oddělování termonálepek od podkladové tkaniny bez poškození materiálu.
  • Vysoká svítivost: Intenzivní LED světlo s možností volby různých barevných režimů a efektů pro výrazné a přitažlivé osvětlení vytvořených vzorů.
  • Snadné ovládání: Jednoduché ovládání světelných režimů a barev, což umožňuje rychlé přizpůsobení svítících efektů podle potřeby.
  • Kompaktní a lehký: Ergonomický design pro pohodlné držení a snadnou manipulaci, aniž by způsobil únavu při dlouhodobém používání.
2 dalších produktů ve stejné kategorii:

Značka: STAHLS

STAHLS Separační nástroj - LED Weeder

STAHLS separační nástroj LED Weeder je inovativním a efektivním nástrojem pro separování materiálu od podkladu a odstraňování nečistot. Jeho integrované LED světlo zvyšuje viditelnost na pracovní ploše, což umožňuje přesné a precizní odstraňování bez rizika poškození podkladu. Díky nastavitelné intenzitě světla a ergonomickému designu je snadno...