Kategorie

Výrobci

GCC GreatCut (česky)

Specializovaný software pro řezací plotry GCC.Plugin do Corel Draw,Adobe liustrator.

Video: Řezací software GCC GreatCut

Více informací


9 075 Kč vč. DPH

GCC GreatCut (česky)

Software si zakládá na jádře mezinárodně uznávaného softwaru CoCut. Software je přímo určen pro řezací plotry GCC. Optimalizuje jejich výstup a maximalizuje cenu řezacího plotru. Software umožňuje importovat soubory a také přímo komunikovat s řezacím softwarem CorelDRAW aj.

Informace o produktu

S programem GreatCut může být grafika vložena přímo z grafických programů CorelDRAW, Adobe Illustrator, Macromedia Freehand nebo AutoCADu bez zbytečného exportování/importování a převádění textu na křivky. GCC GreatCut mění CorelDRAW, Illustrator, Freehand či AutoCAD v řezací softwary s lepšími funkcemi, nez samostatné programy určené na jen pro řezání. A to hlavně díky tomu, že grafický nástroj CorelDRAW patří mezi špičku vektorových programů.

Hlavní znaky

  • Přidává plug-in programům CorelDRAW 6-X6, Illustrator 8-CS6 možnost řezání
  • Navrhněte si a vyřežte grafiku bez exportování/importování či konvertování grafiky na křivky.
  • Na rozdíl od aplikací, které umějí jen řezat, GreatCut nemá požadavky na ukládání souborů v nějakém určitém formátu – všechny soubory jsou uloženy v původním formátu, ve Vašem oblíbeném grafickém softwaru.
  • K aktivaci řezacího okna stačí jen kliknout na ikonku v toolbaru, na ikonku CoCUT Skin CorelDRAW nebo spustit proces přes programové menu.

Nejdůležitější funkce

  • Plot Manager: Možnost řezat skz sériový port, paralelní port, USB port, skr firemní síť používaje PC jako řezací server, řezat na více zařízeních najednou, pracovat přehledně s historií
  • Job Manager: Uchovávat a prohlížet hotové grafiky a prozkoumávat cliparty.
  • Zaměřovací značky: Tisknout a řezat nebylo nikdy jednodušší. Řezací software GreatCut podporuje optický poziční systém u řezacích plotrů GCC.
  • Funkce scalení: Automatické sloučení textu a grafiky, která je dána přes sebe.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Je nám líto, pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou vkládat komentáře.

1 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
DPH 0 Kč
Celkem 0 Kč

Ceny jsou s DPH

K pokladně